Anasayfa / Televizyon / Sıfır Bir 11. Bölüm Fragman
Sıfır Bir 11 Bölüm Fragman
Sıfır Bir 11. Bölüm Fragman

Sıfır Bir 11. Bölüm Fragman

Sıfır Bir 11. Bölüm Fragman, Sıfır bir sezon finali fragman ile alakalı başlıkları makalemizde bulabilirsiniz. 4 sezondur internet dizi sektörünün lideri olan S1f1rb1r bu bölüm ile sezon finali yapacak. Türkiye’de ilk defa olarak piyasaya giriş yapan dizi beraberinde yeni furya başlattı.

Sıfır Bir 4 Sezon 11 Bölüm Fragman
Sıfır Bir 4. Sezon 11. Bölüm Fragman

Sıfır Bir 11. Bölüm Fragman

10. bölümde ana karakterlerden olan Özgür’ün ölmesiyle izleyenlere şok yaşatan dizi bu bölümde de şok yaşatacak gibi. Çocukluktan beri beraber olarak hareket eden Özgür, Savaş, Cio karakterleri yıllardır içerisinde bulundukları savaşı devam ettiriyorlar. Özgür’ün ölmesi dizinin bütün sezonun en kaliteli sahnesi olduğu açıkça görülüyor. İçerisinde bulundukları savaşın ateşi hareretle artmaya devam ediyor. Sami’nin kardeşinin diziye girmesiyle oyuncu kalitesinin arttığı da görülüyor. Sıfır Bir 11. Bölüm dizinin seyrini belirleyecek.

Kısaca bir ip ucu verecek olursak sosyal medyada dönen dedikolardan anladığımız kadarıyla bu bölümde Cio ölecek. Cio’nun farklı bir diziye transfer olması bekleniyor. Tabi bu bir söylentiden ibaret. Sıfırbir 4. Sezon 11 bölümde bunu net bir şekilde öğreneceğiz. Fakat şöyle bir durumda var. 3 ana karakterde ikisi öldüğünde dizi nasıl şekillenecek ve eskisi gibi rating alacak mı büyük bir merak konusu. Sizleri Sıfır Bir‘in fragmanıyla baş başa bırakıyoruz.

Aşağıdaki yorum bölümünden hem bölüm ile alakalı hem de dizinin geleceği ile alakalı düşüncelerinizi yazabilirsiniz. Keyifli seyirler. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir