Anasayfa / Genel / Hadi İpucu Soru Cevabı 25 Ağustos 2018

Hadi İpucu Soru Cevabı 25 Ağustos 2018

Hadi İpucu Soru Cevabı 25 Ağustos ve Hadi yarışması ipucu soruları için sürekli olarak sitemizi takip edebilirsiniz. Son zamanların en popüler uygulaması olan Hadi uygulamasına katılanların sayısı günden güne artıyor. Her gün gün de 2 defa olmak üzere yarışma düzenleyen uygulama 12 veya 15 sorudan düzenlediği kısa yarışmalarla bütün soruları bilen yarışmalar arasında o yarışmada belirlenen ödülü eşit olarak dağıtıyor.

Yarışmada dağıtılan ödül bazen 1 TL bazen 300 TL’ye kadar çıkabilir. Bunun yanında yarışmada genelde 7. veya 8. sorular uygulama tarafından önceden paylaşılarak yarışmacılara kolaylık sağlanıyor. Siz de bu soruları sürekli olarak görebilmek için sitemizi takip edebilirsiniz.

Hadi İpucu Soru Cevabı 25.08.2018

Yaz aylarında yenilen buz püresi, nişastadan yapılan Adana’ya özgü tatlının adı nedir ?

Cevap: Bici bici

Muhtemelen 7. veya 8. soruda bu soru geldiğinde cevabı işaretlediğiniz de soruyu direk olarak geçeceksiniz. Başarılar dileriz günlük ipucu soruları için de sitemizi takip etmeyi unumayın. 🙂

Bir önceki yazımız olan Hadi İpucu Soru Cevabı 23 Ağustos 2018 başlıklı makalemizde Hadi İpucu Soru Cevabı 23 Ağustos, Hadi yarışması ipucu soru 23 ağustos ve Hadi yarışması ipucu soru ve cevapları hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir