Anasayfa / Hadi İpucu / Hadi İpucu Olmasa Mektubun şarkısı hangi gruba aittir?

Hadi İpucu Olmasa Mektubun şarkısı hangi gruba aittir?

Hadi İpucu Soru Cevabı 27 Ağustos ve Hadi yarışması ipucu soruları için sürekli olarak sitemizi takip edebilirsiniz. Son zamanların en popüler uygulaması olan Hadi uygulamasına katılanların sayısı günden güne artıyor. Her gün gün de 2 defa olmak üzere yarışma düzenleyen uygulama 12 veya 15 sorudan düzenlediği kısa yarışmalarla bütün soruları bilen yarışmalar arasında o yarışmada belirlenen ödülü eşit olarak dağıtıyor.

Yarışmada dağıtılan ödül bazen 1 TL bazen 300 TL’ye kadar çıkabilir. Bunun yanında yarışmada genelde 7. veya 8. sorular uygulama tarafından önceden paylaşılarak yarışmacılara kolaylık sağlanıyor. Siz de bu soruları sürekli olarak görebilmek için sitemizi takip edebilirsiniz.

Olmasa Mektubun Yeni Türkü

Hadi İpucu Soru Cevabı 27.08.2018

Olmasa Mektubun adlı şarkı hangi gruba aittir? 

Cevap: Yeni Türkü Solisti

Muhtemelen 7. veya 8. soruda bu soru geldiğinde cevabı işaretlediğiniz de soruyu direk olarak geçeceksiniz. Başarılar dileriz günlük ipucu soruları için de sitemizi takip etmeyi unutmayın. 🙂

Bir önceki yazımız olan Hadi İpucu Soru Cevabı 26 Ağustos 2018 başlıklı makalemizde Hadi İpucu Soru Cevabı 26 Ağustos, Hadi yarışması ipucu soru 26 ağustos ve Hadi yarışması ipucu soru ve cevapları hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir